Біо тату, Глітер тату


Біо тату (англ. Bio tattoo) — розпис тіла хною , без проникнення фарбувального пігменту під шкіру, що наноситься за допомогою пензлика або трафарету. Розпис хною тримається на тілі до двох тижнів, поступово світліючи. Свою назву «біо тату» такі малюнки отримали тільки за схожість із справжніми татуюваннями. Хна проникає лише в верхній шар шкіри і, оскільки клітини знаходяться в постійному відновленні, малюнок поступово зникає.

Натуральна хна і особливий склад природних добавок повністю виключають алергічні реакції на шкірі і роблять процедуру абсолютно безпечною!

Глітер тату (англ. Glitter tattoo) — малюнок блискітками. Наноситься на тіло за допомогою спеціального клею та розсипчастих блискіток. Ця процедура не шкодить шкірі та не потребує спеціального догляду. Різнокольорові блискучі малюнки підходять для будь якого типу шкіри, вони гіпоалергенні, водостійкі та тримаються до 7 днів (залежно від зони нанесення).

Глітер тату неймовірно виблискують при будь-якому освітленні, а на дотик схожі на оксамит. Ця блискуча прикраса тіла може бути доповненням вашого образу на вечірці, в нічному клубі (світиться в ультрафіолеті), весільному бенкеті чи романтичному побаченні, а також для створення образу для фото сесії або сценічної постановки. Виконується такий малюнок досить швидко (20-30 хв.).

Вартість послуги:

Маркування

Розмір

Ціна

S

Від 2х2см до 6х6см

 Від 50 грн

M

Від 6х6 см до 10х10 см

Від 100 грн

L

Від 10Х10 см до 15х15 см

Від 150 грн


Підписка на розсилку
підписатись